Nauka górą! 27.09.2024 r., w godz. 11:00-13:00 uruchomimy dodatkowo system IRK

BaseToDo – warsztaty dla muzyków

Data: 26.09.2024 Kategoria: Ogólne
Data: 21 - 25.10.2024
Miejsce wydarzenia: Bielskie Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej, ul. Juliusza Słowackiego 27, 43-300 Bielsko-Biała
Godzina: 17:00 - 20:00

W dniach 21-25 października 2024 roku w Bielskim Centrum Kultury odbędzie się II Konferencja BaseToDo, której oficjalnym partnerem został Uniwersytet Bielsko-Bialski.

Konferencja adresowana jest do wszystkich zainteresowanych karierą w branży muzycznej – to wyjątkowa okazja do zdobycia wiedzy, nawiązania kontaktów i doświadczenia współczesnych trendów w świecie muzyki i technologii.

Przez 4 dni warsztatów uczestnicy pracować będą w kameralnych 20-osobowych grupach. Koszt standardowy udziału w jednym dniu warsztatowym wynosi 75 złotych – specjalna cena dla studentów UBB to 35 złotych/dzień warsztatowy.

Zgłoszenia na warsztaty przyjmowane będą od studentów do 5 października 2024 r. na adres: rzecznik@ubb.edu.pl Studenci mogą zgłaszać się również indywidualnie przez formularz na stronie II Konferencja BaseToDo. W formularzu prosimy o dopisek „Uniwersytet”. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest okazanie legitymacji studenta UBB.

Plan wydarzeń:

1. Poniedziałek 21.10.2024 (17:00 – 19:00)
    • Warsztaty: „Jak chronić swoje prawa autorskie?”
      Prowadzenie: Aleksandra Manderla (ZAIKS)
    • Koncert: Daniel Spaleniak (20:00)

2. Wtorek 22.10.2024 (17:00 – 19:00)
    • Prelekcja: „Internet – studia – kariera”
      Prowadzenie: prof. Katarzyna Ożańska-Ponikwia (UBB)
    • Warsztaty: „Jak zaistnieć w sieci”
      Prowadzenie: Daniel Kuśmierzak (KAYAX)
    • Koncert: TYNSKY (20:00)
  1. Środa 23.10.2024 (17:00 – 19:00)
    • Warsztaty: „Skuteczna współpraca artysty i managera”
      Prowadzenie: Robert Gajewski (Kayax)
    • Koncert: Skorupa (20:00)

2. Czwartek 24.10.2024 (17:00 – 19:00)
    • Warsztaty: „Strategia wydawnicza, promocja i wizerunek artysty”
      Prowadzenie: Katarzyna Stokłosa (Kayax)
    • Koncert: ASTHMA (20:00)

Zwieńczeniem BaseToDo jest KONFERENCJA, która odbędzie się 25 października w Bielskim Centrum Kultury. Pojawią się na niej wyjątkowi goście: Mery Spolsky, Andrew Melchor (organizator tras koncertowych Massive Attack czy Davida Bowego) oraz ekspert techniki estradowej Andrzej Groda. Udział w Konferencji dla studentów Uniwersytetu Bielsko-Bialskiego jest bezpłatny, zgłoszenia na nią przyjmowane będą od studentów do 30 września 2024 r. na adres: rzecznik@ubb.edu.pl

Dlaczego warto wziąć udział w BaseToDo?

Podczas warsztatów i spotkań z profesjonalistami będziesz mógł:

• Zgłębić tajniki ochrony praw autorskich dzięki warsztatom prowadzonym przez ekspertkę prawną Aleksandrę Manderlę (ZAIKS).
    • Poznać zasady współpracy artysty z menedżerem na warsztatach prowadzonych przez Roberta Gajewskiego (Kayax).
    • Zrozumieć, jak zbudować strategię wydawniczą i promocyjną, dzięki Katarzynie Stokłosie z wytwórni Kayax.
    • Wziąć udział w inspirującej konferencji prowadzonej przez specjalnych gości, takich jak Mery Spolsky, Andrzej Groda oraz Andrew Melchior.

Serdecznie zapraszamy!

plakat_warsztaty.webp