Do Bielska-Białej wróciły Juwenalia

Data: 11.06.2024 Kategoria: Ogólne

Po dłuższej przerwie wróciły i to w wielkim stylu – Juwenalia Podbeskidzia! W trakcie dwóch kolejnych koncertowych wieczorów na kampusie Uniwersytetu Bielsko-Bialskiego bawiło się za każdym razem blisko 3 tysiące osób.

Studenci z naszego miasta rozpoczęli świętowanie już w środę 5 czerwca, wielkim grillowaniem wokół uczelni. W czwartek z kolei odbył się kolorowy korowód pod bramy Ratusza, gdzie prezydent Jarosław Klimaszewski przekazał żakom symboliczne klucze do Bielska-Białej. Dzień zakończył się wspólną imprezą na rynku w Bielsku.

Najbardziej wyczekiwane były jednak dni koncertowe. I chociaż momentami zabawie towarzyszyły opady deszczu, zaproszeni artyści nie zawiedli – atmosfera przeszła najśmielsze chyba oczekiwania organizatorów!

W piątek na scenie wystąpili m.in. DJ Black, Północ Music i Alien x Majtis, a gwiazdami wieczoru byli Avi, Guzior i zespół Happysad. W sobotę studentów bawili: Patrycja Wieja, Czarna Wiśnia, Zeamsone, Tymek i Łydka Grubasa.

Zapraszamy na fotorelację z imprez.
Foto: facebook.com/rynafotografuje