Jeszcze zdążysz! Do 22 lutego trwa rekrutacja na studia magisterskie!

Data: 20.02.2023 Kategoria: Ogólne
tv_rekrutacja.webp

Studia I stopnia to dopiero rozgrzewka. Nie zwalniaj, wejdź z nami na wyższy poziom i aplikuj na studia magisterskie w ATH, rozpoczynające się od semestru letniego roku akademickiego 2022/2023, na kierunkach:  informatyka, mechanika i budowa maszyn, zarządzanie i inżynieria produkcji, mechatronika, budownictwo, inżynieria środowiska, inżynieria materiałowa oraz transport. Podniesiesz swoje kwalifikacje, uzyskasz tytuł magistra, a dzięki elastycznym planom zajęć – bez problemu połączysz naukę z pracą zawodową. Studia te zapewniają bardziej zaawansowaną, praktyczną wiedzę i umiejętności w wybranej dziedzinie.

Dwa cykle rekrutacyjne będą odbywały się do momentu wypełnienia całkowitej liczby miejsc na danym kierunku studiów lub podjęcia decyzji przez Wydziałową Komisję Rekrutacyjną o zakończeniu naboru.

Drugi termin rekrutacji: 16.02–22.02.2023 r.
Ogłoszenie wyników: 24.02.2023 r.
Wpisy na studia: 27.02–28.02.2023 r.

Akademia Techniczno-Humanistyczna opiera proces kształcenia na nowoczesnej dydaktyce, gwarantując tym samym sukces na rynku pracy. Absolwenci Uczelni pracują w renomowanych przedsiębiorstwach, otwierają własne firmy, kontynuując często realizację pasji rozpoczętych podczas studiów. Jest to również rezultat bogatej oferty staży i praktyk.

Lista kierunków studiów stacjonarnych i niestacjonarnych drugiego stopnia, na które prowadzona będzie II tura rekrutacji od 16 lutego 2023 roku do 22 lutego 2023 roku.

Wydział Budowy Maszyn i Informatyki

informatyka ogólnoakademicki drugiego stopnia (mgr) - Zapisz się
drugiego stopnia (mgr) -
w języku angielskim
- Zapisz się
mechanika i budowa maszyn ogólnoakademicki drugiego stopnia (mgr) drugiego stopnia (mgr) Zapisz sie
zarządzanie i inżynieria produkcji ogólnoakademicki drugiego stopnia (mgr) - Zapisz sie
mechatronika ogólnoakademicki drugiego stopnia (mgr) - Zapisz sie

Wydział Inżynierii Materiałów, Budownictwa i Środowiska

budownictwo ogólnoakademicki drugiego stopnia (mgr) - Zapisz się
inżynieria materiałowa ogólnoakademicki drugiego stopnia (mgr) - Zapisz się
inżynieria środowiska ogólnoakademicki drugiego stopnia (mgr) - Zapisz się

Wydział Zarządzania i Transportu

Kierunek Profil Studia stacjonarne Studia niestacjonarne Rejestracja
transport ogólnoakademicki drugiego stopnia (mgr) drugiego stopnia (mgr) Zapisz się

Zarejestruj się na studia:

irk.ath.bielsko.pl

Szczegółowy harmonogram pracy Komisji Rekrutacyjnej dostępny jest TUTAJ.