Maksymilian Maślanka ze stypendium Rockwell Automation

Data: 26.06.2024 Kategoria: WBMiI

Maksymilian Maślanka z Wydziału Budowy Maszyn i Informatyki Uniwersytetu Bielsko-Bialskiego, został laureatem prestiżowego stypendium Rockwell Automation. To wyróżnienie przyznawane jest studentom, którzy wyróżniają się wybitnymi osiągnięciami akademickimi, zaangażowaniem w projekty badawcze oraz aktywnością na rzecz społeczności akademickiej.

Rockwell Automation to globalny lider w dziedzinie automatyki przemysłowej wspierający rozwój młodych talentów poprzez programy stypendialne, umożliwiając im podnoszenie swoich umiejętności i zdobywanie cennego doświadczenia.

Co daje stypendium? Jest to przede wszystkim wsparcie finansowe, ale również napisanie pracy dyplomowej pod okiem mentora, możliwość przeprowadzenia badań i testów na sprzęcie i oprogramowaniu wykorzystującym najnowsze technologie, czy możliwość odbycia stażu w siedzibie firmy. Jets to także doskonała okazja do nawiązania kontaktów z ekspertami z branży oraz udziału w innowacyjnych projektach technologicznych.

Maksymilian Maślanka dzięki swojej determinacji i pasji do nowych technologii, zdecydowanie wyróżnił się na tle pozostałych kandydatów. Jego dotychczasowe osiągnięcia w nauce oraz aktywny udział w projektach badawczych m.in. w kole naukowym „Inżynier XXI wieku” zyskały uznanie komisji stypendialnej. Przyznane stypendium pozwoli mu na dalszy rozwój, otwierając przed nim nowe możliwości kariery zawodowej.

Gratulujemy!