Nauka górą! Wybierz swój kierunek studiów. Trwa rekrutacja na studia w UBB

Nowe studia podyplomowe w UBB

Data: 25.07.2024 Kategoria: WIMBiŚ

W dniu 22 lipca 2024 r. podpisano porozumienie pomiędzy Uniwersytetem Bielsko-Bialskim, reprezentowanym przez JM Rektora dra hab. inż. Jacka Nowakowskiego, prof. UBB, a firmą Parts4Cleaning z Bielska-Białej, reprezentowaną przez Macieja Płonkę – Prezesa Zarządu w sprawie wspólnej organizacji studiów podyplomowych „Pełnomocnik ds. Czystości Technicznej” („Technical Cleanliness Officer”).

Koncepcja i treść programu studiów przygotowane zostały przez ekspertów Parts4Cleaning oraz Uniwersytet Bielsko-Bialski pod patronatem Stowarzyszenia Czystości Technicznej „Parts4Assembly”.

Celem studiów jest uzyskanie przez słuchaczy nowych kwalifikacji oraz poszerzenie zasobu wiedzy, umiejętności i kompetencji społecznych w związku ze zmieniającymi się wymaganiami dotyczącymi czystości technicznej w zakładach produkcyjnych. Studia będą realizowane przez ekspertów ds. czystości technicznej Parts4Cleaning oraz pracowników Wydziału Inżynierii Materiałów, Budownictwa i Środowiska (WIMBiŚ) oraz Wydziału Budowy Maszyn i Informatyki (WBMiI).

W spotkaniu uczestniczyli również: dr hab. inż. Tomasz Knefel, prof. UBB – Prorektor ds. studenckich
i kształcenia, dr hab. inż. Włodzimierz Biniaś, prof. UBB – Dziekan WIBIŚ, dr. inż. Dorota Biniaś,
mgr inż. Maciej Płonka (MBA) – CEO P4C, mgr inż. Michał Pasławski – COO P4C, inż. Adam Zając – CTO P4C.

Osobami odpowiadającymi za koordynację współpracy są: ze strony Uniwersytetu – dr inż. Dorota Biniaś, kierownik studiów podyplomowych TCO, a z ramienia Parts4Cleaning – Manager ds. marketingu Marcelina Kubat.

plakat_rekrutacja_p4c.webp

Więcej informacji na temat studiów podyplomowych udostępniono na stronie: