Pierwsze zawody w narciarstwie alpejskim o Puchar Rektora ATH za nami!

Data: 14.03.2022 Kategoria: Ogólne
Wpis może zawierać nieaktualne dane.

W miniony piątek w Wiśle, przy bardzo sprzyjającej aurze, odbyły się pierwsze zawody w narciarstwie alpejskim o Puchar Rektora Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej.

Partnerami w organizacji turnieju były: Klub Uczelniany AZS ATH Bielsko-Biała, Stanisławski RACE-TIMING, Szkoła Narciarstwa STANISŁAWSKI oraz Wyciąg narciarski Siglany.

Wyniki w slalomie gigancie
W kategorii „Pracownicy ATH” 1. miejsce zajął Janusz Cyran, 2. Paweł Fałat, 3. Leonard Grinke.
W kategorii „Studenci, absolwenci i przyjaciele ATH”, wśród kobiet: 1. Katarzyna Czyż, 2. Nikola Galoch, 3. Dominika Tarnawa, a wśród mężczyzn: 1. Bronisław Kukuczka, 2. Michał Macner, 3. Michał Stanisławski.
W kategorii „Dzieci”, wśród dziewczynek: 1. Hanna Fałat, 2. Laura Kleczka, 3. Zofia Lisecka, a wśród chłopców: 1. Nikodem Ryczko, 2. Bartłomiej Pala, 3. Jerzy Fałat.

Gratulujemy serdecznie triumfatorom konkursu, a wszystkim zawodnikom i kibicom zawodów dziękujemy za wspaniałą zabawę!