Nauka górą! 27.09.2024 r., w godz. 11:00-13:00 uruchomimy dodatkowo system IRK

Prace studentek pedagogiki w Galerii Akademickiej UBB

Data: 13.05.2024 Kategoria: Galeria

Od piątku 10 maja w części promocyjnej Galerii Akademickiej UBB prezentowane są prace studentek III roku Pedagogiki Uniwersytetu Bielsko-Bialskiego:

Moniki Migdał, Justyny Żaczek, Faustyny Uczniak, Martyny Krzak, Anny Stanaszek, Wiktorii Bieniek, Darii Koczur, Patrycji Czerwińskiej, Alicji Ferfeckiej, Patrycji Borak, Oli Piwowarczyk, Julii Krzyżek, Agnieszki Kromczyk, Julii Zyzańskiej, Kasi Caputy, Wiktorii Ciszak, Karoliny Waszut, Pauliny Kucharskiej, Angeliki Bułki, Zuzanny Droździk, Sylwii Gąbarczyk, Julii Kipping i Kingi Mikołajek.

Wystawa, pod wspólnym tytułem „Poznać nieznane”, jest efektem zajęć z Metodyki kształcenia plastycznego prowadzonych przez prof. Ernesta Zawadę, przygotowujących młode pedagożki do pracy z dziećmi.