Siatkarki POLMOTORS AZS UBB inagurują sezon w II lidze PZPS

Data: 06.10.2023 Kategoria: AZS

Siatkówka to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportowych w Polsce, a Bielsko-Biała ma długoletnie tradycje w tej dyscyplinie. Nasze miasto jest znane z utalentowanych siatkarek i siatkarzy oraz z oddanych kibiców, którzy wspierają swoje drużyny w każdym meczu.

ubb_azs.webp

W sezonie 2023/2024 możemy się spodziewać wielu emocji, zwłaszcza w przypadku żeńskiej drużyny POLMOTORS AZS Uniwersytet Bielsko-Bialski, która 7 października br. rozpoczyna swój udział w II Lidze Polskiego Związku Piłki Siatkowej meczem wyjazdowym w Tomaszowie. Ale to nie jedyna nowość w tym sezonie. Drużyna przywitała również nową nazwę oraz nowych sponsorów, co sprawia, że nadchodzący sezon będzie naprawdę wyjątkowy.

Jutrzejsza inauguracja sezonu przynosi ze sobą nie tylko nową energię, ale także nową nazwę dla drużyny. POLMOTORS AZS Uniwersytet Bielsko-Bialski - to teraz oficjalna nazwa drużyny, która jest efektem partnerstwa z firmą POLMOTORS - partnera rozwojowego liderów branży automotive VW, BMW, AUDI, PSA,  lidera w zakresie rozwoju produktów i technologii tworzenia struktur karoserii nowoczesnych pojazdów.

Pozostaje tylko czekać na pierwszy gwizdek i pierwsze zagranie. Wszyscy jesteśmy gotowi, aby wspierać POLMOTORS AZS Uniwersytet Bielsko-Bialski w drodze do sukcesu!

Terminarz rozgrywek II ligi siatkówki kobiet, grupa IV:

Partnerzy:

polmotors.webp korczyk.webp ncc.webp jantra.webp