Zmiana w terminarzu turnieju półfinałowego siatkówki kobiet

Data: 13.04.2023 Kategoria: AZS

Od piątku 14 kwietnia do niedzieli 16 kwietnia br. w Hali Sportowej ATH przy ul. Willowej 2 rozegrany zostanie turniej półfinałowy o wejście do II ligi PZPS w siatkówce kobiet. Prawo organizacji tego wydarzenia otrzymał – jako zwycięzca I ligi śląskiej – Klub Uczelniany AZS ATH Bielsko-Biała. Najlepsza ekipa zawodów awansuje do turnieju finałowego.

UWAGA! Tuż przed turniejem wycofała się niestety drużyna z Krapkowic, przez co uległ zmianie terminarz zawodów. Mecze z udziałem siatkarek PV Volley zostały anulowane, cały turniej obecnie przewiuje w sumie 3 pojedynki, rozegrane pomiędzy pozostałymi zespołami.

Przypomnijmy, że znakomicie spisujące się w obecnym sezonie podopieczne trenera Pawła Gradowskiego zostały mistrzyniami Śląska wygrywając decydujący mecz bez straty seta z zespołem MKS Czechowice-Dziedzice.

Cieszymy się, że drużyna naszych siatkarek będzie miała okazję zaprezentować się przed własną publicznością, nasi kibice na pewno stworzą świetną atmosferę - mówi trener Gradowski. I dodaje: Przygotowując zespół do turnieju, staram się budować pewność siebie i zaangażowanie w grę, podkreślając, że każda zawodniczka w drużynie odgrywa kluczową rolę. Dyskutujemy z zespołem również na temat planu gry i taktyki. Zawodniczki powinny czuć się zintegrowane i gotowe do działania jako jeden zespół, aby osiągnąć wspólny cel – awans do finału.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców siatkówki i miłośników sportu do wspólnego kibicowania w najbliższy weekend – razem będziemy mogli przeżywać niezapomniane emocje i dopingować zespół AZS ATH!

WSTĘP WOLNY!

Miejsce zawodów:
Hala Sportowa Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej ul. Willowa 2, budynek G.

Zespoły uczestniczące:

1. PV Volley Krapkowice
  2. KKS Mine Master Złotoryja
  3. Lubuskie Taxi AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego
  4. AZS ATH Bielsko-Biała (gospodarz turnieju)

Terminarz gier:

Data Godz. Mecz
Piątek,
14.04.2023 r.
16:30 PV Volley Krapkowice – KKS Mine Master Złotoryja
19:00 AZS ATH Bielsko-Biała – Lubuskie Taxi AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego
Sobota,