Nauka górą! Wybierz swój kierunek studiów. Trwa rekrutacja na studia w UBB

UBB na Pikniku Wakacyjnym MZK w Bielsku-Białej

Data: 14.08.2024 Kategoria: Ogólne
Wpis może zawierać nieaktualne dane.

W dniu 11 sierpnia br. Uniwersytet Bielsko-Bialski zaprezentował się podczas wyjątkowego wydarzenia zorganizowanego przez jednego z naszych partnerów – Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej Sp. z o.o. Była to doskonała okazja, aby pokazać osiągnięcia i możliwości edukacyjne, tym bardziej, że stoisko UBB cieszyło się naprawdę dużym zainteresowaniem.

Odwiedzający je mieli okazję zapoznać się z pojazdami oraz urządzeniami wykorzystywanymi w procesie dydaktycznym na specjalnościach i kierunkach motoryzacyjnych oraz transportowych. Zaprezentowaliśmy m.in. samochody i drony, które służą studentom podczas zdobywania praktycznych umiejętności, a także innowacyjne technologie, których wykorzystanie stanowi nieodłączny element naszych programów nauczania.

Stoisko UBB cieszyło się dużą frekwencją odwiedzających. Uczestnicy pikniku z entuzjazmem rozmawiali z wykładowcami i studentami o możliwościach, jakie oferuje nasza uczelnia. Ekspozycja przyciągnęła zarówno pasjonatów motoryzacji oraz transportu, jak i młodzież zainteresowaną studiami w tych dziedzinach. Dla najmłodszych przygotowane zostały natomiast kolorowanki z motywem autobusu, słodkości i inne niespodzianki.

Serdecznie dziękujemy zarówno organizatorom, jak i wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i wykazali zainteresowanie naszą ofertą edukacyjną. Mamy nadzieję, że niedzielne spotkanie przyczyniło się do lepszego zrozumienia roli naszej uczelni w kształceniu przyszłych specjalistów w branży motoryzacyjnej i transportowej na potrzeby regionu.