Uczelnia przechodzi w stacjonarny tryb pracy

Data: 23.03.2022 Kategoria: Ogólne
Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Od poniedziałku 28 marca br. Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej  przechodzi do realizacji zajęć dydaktycznych w trybie w pełni stacjonarnym.

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 1624/2021/2022 Rektora Akademii Techniczno-Humanistycznej z dnia 23 marca 2022 roku od poniedziałku 28 marca br. wszystkie formy zajęć dydaktycznych będą realizowane  na terenie kampusu, w trybie w pełni stacjonarnym. Wyjątkiem są wykłady na studiach II stopnia (magisterskich uzupełniających), które nadal odbywać się będą w formie zdalnej.

Publikacja planu zajęć z przydziałem sal dla studiów stacjonarnych nastąpi w piątek 25 marca; plan obowiązywać będzie od poniedziałku 28 marca.

Publikacja planu zajęć z przydziałem sal dla studiów niestacjonarnych nastąpi w poniedziałek 28 marca; zajęcia podczas zjazdu 25-27 marca odbywać się będą jeszcze w trybie zdalnym, natomiast nowy plan obowiązywać będzie od zjazdu 1-3 kwietnia.

UWAGA! Od dnia 28 marca konieczność zasłaniania ust i nosa maskami oraz zachowania dystansu społecznego na terenie kampusu podlegać będzie wyłącznie regulacjom ogólnokrajowym (rozporządzeniom rządowym). Władze uczelni nie planują wydawać dodatkowych regulacji wewnątrzuczelnianych.

zarzadzenie-1624.docx 22.93KB [ .docx ]