XXIV Ogólnopolskie Targi „Edukacja 2022” w katowickim Spodku

Data: 22.03.2022 Kategoria: Ogólne
Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Zapraszamy do udziału w XXIV Ogólnopolskich Targach „Edukacja 2022”. Targi stwarzają okazję do przedstawienia aktualnej oferty edukacyjnej na nowy rok akademicki i nawiązania bezpośrednich kontaktów wystawców z młodzieżą.

W tej edycji imprezy oprócz naszej Uczelni zaprezentuje się ok. 50 szkół wyższych i pomaturalnych z województwa śląskiego, terenu Polski oraz z zagranicy. Z pewnością młodzież znajdzie tutaj odpowiedź na pytanie, jakie możliwości daje uczenie się na konkretnych kierunkach w Akademii Techniczno-Humanistycznej w zakresie studiów dziennych, wieczorowych i zaocznych. Na miejscu dowiecie się m.in. jakie są wymogi egzaminacyjne, zasady przyjęć i opłaty na interesujące ich kierunki.

Miejsce Targów: Hala SPODEK, Katowice Aleja Korfantego 35 (przy rondzie im. gen. Jerzego Ziętka)
Termin: 22-23 marca 2022, godz. 9.00-15.00

XXIV Ogólnopolskie Targi „Edukacja 2022” w Katowicach odbywają się pod patronatem między innymi: Wojewody Śląskiego, Marszałka Województwa Śląskiego i  Prezydenta Katowic.

Imprezami towarzyszącymi tegorocznym Targom są:

• XII Salon Funduszy Europejskich
  • VIII Salon Edukacyjny

W ramach Salonów organizatorzy przygotowali warsztaty i zajęcia dla zorganizowanych grup uczniów wraz z nauczycielami, na które można dokonać wcześniejszej rejestracji drogą mailową. Szczegółowy harmonogram przesyłamy w załączniku.
Serdecznie zapraszamy do katowickiego SPODKA w celu odwiedzenia Targów, które z pewnością pomogą młodym ludziom w wyborze uczelni wyższej oraz dalszego kierunku kształcenia i sposobu na życie.

Wstęp na teren targów jest bezpłatny.