Nauka górą! Wybierz swój kierunek studiów. Rekrutacja na studia już w czerwcu 2024

Aktualności

Złoty medal siatkarek AZS ATH!

Data: 03.04.2023 Kategoria: AZS

W decydującym pojedynku finału I ligi ślaskiej kobiet zespół Klub Uczelniany AZS ATH Bielsko-Biała zmierzył się z drużyną MKS Czechowice-Dziedzice. Punktualnie o godz. 18:00 w sobotę, sędzia rozpoczął mecz przy pełnej hali kibiców, którzy głośno dopingowali obie drużyny.

Nasze zawodniczki w pierwszym secie pokazały się z bardzo dobrej strony i dzięki zdecydowanej grze, zarówno w ataku jak i obronie, wygrały seta 25:18. Kolejne sety to również ich dominacja i zwycięstwo do 15 i 16, a w całym meczu 3:0 w setach, zostając mistrzyniami w sezonie 2022/2023.

Medal złoty to zasługa całego zespołu, który pokazał ogromną determinację i charakter odnosząc w dordze do finału rozgrywek 21 zwycięstw. Gratulacje dla trenera Pawła Gradowskiego, jak na debiutancki sezon - lepszego wyniku nie mogliśmy sobie wymarzyć!

Przed nami turniej półfinałowy o wejście do II ligi PZPS, którego będziemy gospodarzem. Szczegóły niebawem.