Szkolenia i kursy

Umiejętności społeczne w edukacji mieszanej

Data: 03.10.2022
Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Już 14 października br. zapraszamy wszystkich chętnych nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, a także wszystkich zainteresowanych tematyką nowoczesnej edukacji, na Wykład i Warsztaty odbywające się w ramach projektu E+ zatytułowanego Social Skills in Blended Learning for Better Student Achievement poświęcone tematyce Umiejętności Transwersalnych w edukacji mieszanej.

Spotkajmy się aby porozmawiać o umiejętnościach społecznych. Podczas naszgo seminarium:

• dowiesz się czym są umiejętności społeczne oraz jak je rozwijać w klasie – również w ramach edukacji mieszanej,
  • poznasz wyniki międzynarodowego badania poświęconego umiejętnościom społecznym,
  • otrzymasz certyfikat uczestnictwa,
  • w prezencie otrzmasz gadżety,
  • związane z projektem.

Nie czekaj, zapisz się już dziś wysyłając wiadomość na adres: elewandowska@ubb.edu.pl – ilość miejsc ograniczona. Seminarium będzie prowadzone w języku angielskim, a jego uczestnicy otrzymają certyfikaty!