Szkolenie online dla wnioskodawców HoryZontu Europa

Data: 29.11.2023

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE zaprasza do udziału w szkoleniu online dla wnioskodawców HoryZontu Europa na temat włączania wymiaru płci w treści badań i innowacji, które odbędzie się 6 grudnia 2023 r. w godz. 11:00-13:00 na platformie MS Teams.

Spotkanie ma na celu zwiększenie świadomości dotyczącej znaczenia uwzględniania wymiaru płci w treści badań i innowacji, jak też zapoznanie uczestników z narzędziami i metodami umożliwiającymi efektywne włączenie tego wymiaru do wniosków projektowych Horyzontu Europa.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie:
https://www.kpk.gov.pl/wydarzenia/ zaproszenie-na-szkolenie-jak-uwzgledniac-wymiar-plci-w-projektach-br